MONTÁŽE       STŘELIVO       OPTIKA       RYTÉ ZBRANĚ       PŘÍSLUŠENSTVÍ       SPECIÁLNÍ NABÍDKA       OBUV MEINDL       KONTAKT       SERVIS       O NÁS
CZ 75 B NEREZ
cena na dotaz
CZ 75 B NEW EDITION
cena na dotaz
CZ 75 COMPACT
cena na dotaz
CZ 75 D COMPACT
cena na dotaz
CZ 75 P-07 DUTY
cena na dotaz
CZ 75 SP-01
cena na dotaz
CZ 75 SP-01 PHANTOM
cena na dotaz
CZ 75 SP-01 SHADOW
cena na dotaz
CZ 75 SP-01 SHADOW DUALTONE
cena na dotaz
CZ 75 SP-01 SHADOW LINE
cena na dotaz
CZ 75 SP-01 SHADOW ORANGE
cena na dotaz
CZ 75 SP-01 TACTICAL
cena na dotaz
CZ 75 TACTICAL SPORTS
cena na dotaz
CZ 75 TS CZECHMATE
cena na dotaz
CZ 85 COMBAT
cena na dotaz
CZ 92
cena na dotaz
CZ 97 B
cena na dotaz

Zbraně a střelivo LENIKUS

Vítejte na našem nově spuštěném webu, kde Vám nabízíme zbraně od značek CZ, BRNO RIFLES, BROWNING, BERETTA, BLASER, TIKKA, BETTINSOLI, MAUSER, BAIKAL, ROSSLER, MANNLICHER, GLOCK, DAN WESSON a jiné. Střelivo Vám nabídneme od těchto značek SELLIER BELLOT, GECO, RWS, NORMA, SAKO, LAPUA, HORNADY, WINCHESTER, HINTENBERGER a jiné, naši nabídku taky tvoří doplňky jako třeba obuv MEINDL, nebo profesionální optika ke zbraním značky CZ, FOMEI, MEOPTA, DOCTOR, ZEISS, DELTA OPTICAL, OCEAN, SWAROVSKI. Vše Vám nabídneme za výborných cenových podmínek, v neposlední řadě taktéž montáže anebo servis zbraní které jsou u nás na vysoké úrovni.

Rádi Vás taky přivítáme v naší kamenné prodejně v Uherském Brodě kde můžete vyzkoušet Vámi vybrané zboží (pokud se nachází aktuálně v našich skladových zásobách) případě se domluvit na poprodejní péči o Vaši zbraň a doplňcích k ní. Na trhu se zbrojními produkty se nacházíme již skoro dvě desetiletí a za tu dobu jsme si získali řadu stálých spokojených zákazníků především z řad myslivců, sportovních střelců, ale i fanoušků zbrojního průmyslu.

Aktuálně

15. 4. 2014 - Nový web Zbraně a střelivo LENIKUS

Vítáme Vás na nově spuštěném webu s přehlídkou zbraní a doplňků které Vám nabízíme za vynikající ceny a perfektní servis včetně poprodejní péče.

Prodejna
CZ 557 LUX

Model s otevřenými mířidly s výškově nastavitelnou muškou se světlovodným vláknem pro lepší čitelnost.

CZ 557 LUX
Upozornění: Tyto stránky jsou podle zákona o regulaci reklamy určeny výlučně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva, prodejcům a držitelům střelných zbraní a střeliva.