MONTÁŽE       STŘELIVO       OPTIKA       RYTÉ ZBRANĚ       PŘÍSLUŠENSTVÍ       SPECIÁLNÍ NABÍDKA       OBUV MEINDL       KONTAKT       SERVIS       O NÁS
MeoStar B1 7x50 mm
cena na dotaz
MeoStar B1 8x42 mm
cena na dotaz
MeoStar B1 8x56 mm
cena na dotaz
Artemis 2000 4x32
cena na dotaz
Artemis 2000 6x42
cena na dotaz
Artemis 2000 7x50
cena na dotaz
Artemis 2100 7x50 RD
cena na dotaz
Artemis 2100 3-12x50 RD
cena na dotaz
MeoStar R1 1-4x22
cena na dotaz
MeoStar R1 7x56 RD
cena na dotaz
MeoStar R1r 3-12x56 RD
cena na dotaz
MeoStar R1r 3-12x56 RGD
cena na dotaz
MeoSight II 30
cena na dotaz
MeoSight II 50
cena na dotaz
MeoSight III
cena na dotaz
Další produkty od značky MEOPTA lze na objednávku dodat.

Zbraně a střelivo LENIKUS

Vítejte na našem nově spuštěném webu, kde Vám nabízíme zbraně od značek CZ, BRNO RIFLES, BROWNING, BERETTA, BLASER, TIKKA, BETTINSOLI, MAUSER, BAIKAL, ROSSLER, MANNLICHER, GLOCK, DAN WESSON a jiné. Střelivo Vám nabídneme od těchto značek SELLIER BELLOT, GECO, RWS, NORMA, SAKO, LAPUA, HORNADY, WINCHESTER, HINTENBERGER a jiné, naši nabídku taky tvoří doplňky jako třeba obuv MEINDL, nebo profesionální optika ke zbraním značky CZ, FOMEI, MEOPTA, DOCTOR, ZEISS, DELTA OPTICAL, OCEAN, SWAROVSKI. Vše Vám nabídneme za výborných cenových podmínek, v neposlední řadě taktéž montáže anebo servis zbraní které jsou u nás na vysoké úrovni.

Rádi Vás taky přivítáme v naší kamenné prodejně v Uherském Brodě kde můžete vyzkoušet Vámi vybrané zboží (pokud se nachází aktuálně v našich skladových zásobách) případě se domluvit na poprodejní péči o Vaši zbraň a doplňcích k ní. Na trhu se zbrojními produkty se nacházíme již skoro dvě desetiletí a za tu dobu jsme si získali řadu stálých spokojených zákazníků především z řad myslivců, sportovních střelců, ale i fanoušků zbrojního průmyslu.

Aktuálně

15. 4. 2014 - Nový web Zbraně a střelivo LENIKUS

Vítáme Vás na nově spuštěném webu s přehlídkou zbraní a doplňků které Vám nabízíme za vynikající ceny a perfektní servis včetně poprodejní péče.

Prodejna
CZ 75 SP-01 SHADOW

Pistole nové generace CZ 75 SP-01, která vznikla na základě připomínek uživatelů z ozbrojených složek, armády a policie.

CZ 75 SP-01 SHADOW
Upozornění: Tyto stránky jsou podle zákona o regulaci reklamy určeny výlučně odborníkům a podnikatelům v oblasti výroby a prodeje střelných zbraní a střeliva, prodejcům a držitelům střelných zbraní a střeliva.